Background
Image Thor Miłość i grom

Thor Miłość i grom Cały film Online na Kinomaniak


20221h 59m

W 2017 Taika Waititi wyreżyserował Thor: Ragnarok, który wciąż wydaje mi się najlepszym filmem MCU , a kilka lat wcześniej wspaniały i rozpalający franczyzę wampirzy szaleństwo What We Do in the Shadows : obie komediowe złote i o wiele lepsze niż jego źle osądzone i przereklamowany midbrow-crash nazistowska satyra Jojo Rabbit . Teraz Waititi wyreżyserował i napisał scenariusz z Jennifer Kaytin Robinson, zabawną kontynuacją jego arcydzieła MCU.

Podobnie jak pierwszy film, jest to kosmiczne widowisko z przymrużeniem oka w tradycji Flasha Gordona Mike’a Hodgesa, z kilkoma fajnymi gagami, dużymi kameami (choć przegapiłem niektóre z głównych postaci z Thor: Ragnarok) i Chrisa Hemswortha powracającego, by zapewnić swój swobodny obrót jako wielki lnianowłosy bóg nordycki.

Ze wszystkich hollywoodzkich gwiazd filmowych, które obecnie otrzymują szyling MCU, Hemsworth jest najbardziej nieskrępowany, najbardziej wyraźnie bawiący się, najbardziej zrelaksowany we własnej skórze i przed własnym zielonym ekranem.

Genre: Akcja, Fantasy, Przygodowy

Director: Mitchell Bulfin, Taika Waititi

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Polecane filmy