Background
Image Terminator Mroczne przeznaczenie

Terminator Mroczne przeznaczenie Cały film

Lektor PL
20192h 23m

W porządku. Tak. Pojawia się kolejny film Terminator Mroczne przeznaczenie cały film. Właśnie zobaczyłem, że nie jestem podekscytowany. Dobra, najpierw pozwól mi to skonfigurować. Mamy zwiastun nowego filmu Terminator, który jest najnowszym filmem Terminator, który nie sprosta pierwszym dwóm filmom Terminator, które powtarzają wszystko po tym, jak Terminator 2 Sarah Connor nigdy nie umarła na raka.

Terminator Mroczne przeznaczenie już dostępny cały film

Nadal żyje John Connor. Gdzie on jest? Nie wiem Kiedy jego nowy ludzie uciekają z Terminatora, pojawia się Sarah Connor. Zasadniczo czyści dom. Naprawdę podoba mi się to, co robi nowy Terminator, to naprawdę fajna umiejętność. Ma ciekłą metalową skórę, ale ma szkielet wewnętrzny podobny do Johna Connora z Terminator Genisys i TX.

Więc to tak, jak TX, T XXX musi być gdzieś punktem, ale nie tak, jak ciekła metalowa skóra może stopić się z innego Terminatora. Teraz walczysz z dwoma Terminatorami. To jest naprawdę niesamowite. Dlaczego nie zdarzyło się to jeszcze przed nadaniem nowego Terminatora, że ​​to naprawdę fajna umiejętność.

Oglądałem już Terminator Mroczne przeznaczenie cda

Ma prawie tyle co Noob Saibot, którego nie znam. Po prostu skóra z ciekłego metalu, którą teraz przyjmują, ponieważ wygląda na to, że Sarah Connor eliminuje szkielet wewnętrzny i myślę, że ona jest Terminatorem, ale nie terminacja jest jak terminator i człowiek, który jest właściwie czymś z Terminator Salvation.

To tak, jakby ten film akcji wyglądał tak, jakby zawierał koncepcje z filmów Terminatora, które retcons, ale teraz jest on umieszczony w jednym filmie i bezpośrednio zlicza wszystko inne i mam nadzieję, że tym razem zrobią to lepiej Arnold, tak jak Arnold w jednej scenie w tym zwiastunie i wszyscy nie mogłem się doczekać, aby znów zobaczyć Arnolda.

On jest jednym strzałem. Ale najwyraźniej James Cameron powiedział „nie”, on jest ta. Sto, więc jest Terminatorem, a ten film jest jak stary Joker Cały film, który jest czymś w rodzaju. Nie zrobili Terminatora Genisysa, co, mam nadzieję, tym razem mają się lepiej. Obecnie Johna Connorsa nie ma w pobliżu, on już nie ma znaczenia. Ta dziewczyna ma teraz znaczenie. Sarah Connor była jakbym była nią w pewnym momencie.

Terminator Mroczne przeznaczenie dostępny Online

Najwyraźniej ta dziewczyna lub dziecko tej dziewczyny jest naprawdę ważne i ratuje ludzkość i przyszłość. Tak sobie wyobrażam w Dzień Sądu Terminatora 2. Właśnie opóźnili to, co nieuniknione, czyli Dzień Sądu, czego nie zrobili Terminator 3, który znów robi to w tym filmie i mają nadzieję, że zrobią to lepiej.

Nie wiem To są pytania po zwiastunie, cieszę się, że mam pytania po zwiastunie. Jego ubrania są czymś, prawda? Mam na myśli coś o stylu jak Terminator 2. Był ubrany jak motocyklista T-1000 był ubrany jak policjant Serve and Protect, ale to w pewnym sensie sprawiło, że ten wulgarny pomysł ten facet robi zakupy w sklepie z artykułami sportowymi w dziale wędkarskim groźba mówię wam, że najlepiej wymyślić coś oczywistego.

Będzie dobrze się wtapiał i wykonał w filmie. To może być niesamowite. To może być najfajniejszy film Terminatora od 1991 roku, który niewiele mówi, ale jeśli. Może być zadowolony, że Linda Hamilton zwraca Sarah Connor. To super. Czy to tworzy dobry film z Terminatorem? Cieszę się, że James Cameron wraca.

Nie produkować bezpośrednio w sprzedaży. To jest fan Jamesa Camerona. Ale jak bardzo będzie zaangażowany w ten film Terminator? Wiem, że jest producentem, z którym ten koleś jest zamknięty dla kontynuacji Avatara, jak będzie wyglądać w trybie Hands-On? Prawdopodobnie nie jest niczym innym niż producentem, co oznacza, że ​​studio było tak, jakbyśmy umieścili na nim twoje imię, da ci całkiem grosza.

Terminator Mroczne przeznaczenie film 2019 już tutaj.

Potrzebujemy tylko twojego nazwiska w następnym filmie Terminator, aby go sprzedać. Widziałem, jak mówił wcześniej, jak Terminator Genisys. Mówił o tym, jak to właściwie powinien myśleć Terminator. Mam wrażenie, że seria została ożywiona. Nowy film, który według mnie uważam za trzeci film, w którym świetnie się spisuje.

Taki on jest. Więc James Cameron jest zaangażowany jako producent. Nie wiem, co to znaczy dla tego, co jest poza nazwą, więc po prostu nie mogę się tym ekscytować. Lubię Tima Millera jako reżysera. Lubię Deadpool 2 cały film. Więc to wystarczająco niekompetentne ręce. Zobaczymy więc, czy trzy ostatnie filmy Terminatora nie zawiodły mnie tak bardzo.

Byłbym super pompowany jak w pewnym momencie. Jak możesz mieć gówniane doświadczenie po gównianym doświadczeniu po gównianym doświadczeniu, wciąż jest podekscytowany z tego powodu. To jest. Zrobiłem film Miasto 44 Cały film po trzech pozostałych akcji. Idę z matematyką w tej sprawie. Nie obchodzi mnie to. Nie nazywaj mnie chromatyną.

Genre: Akcja, Sci-Fi

Director: Tim Miller

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!