Background
Image Ślicznotki

Ślicznotki Cały film


20191h 50m

Film Ślicznotki Cały film, który według wstępnej karty tytułowej jest inspirowany prawdziwą historią (relacjonowaną w Nowym JorkuMagazyn Jessiki Pressler) o oszustwie przeprowadzonym przez grupę striptizerek.

Recenczja filmu Ślicznotki Cda

Opowiadającym o pieniądzach, władzy, seksie, kłamstwie i przestępczości.

Napisany i wyreżyserowany przez Lorene Scafaria, film Ślicznotki Cały film oferuje wystarczająco dużo momentów ostrych emocji i żywej percepcji, aby utrzymać wysokie oczekiwania.

Mimo to film pozostaje na powierzchni, tworząc w większości uproszczone, niezbadane świętowanie postaci, które są uformowane tak, aby pasowały do ​​przyjaznego tonu opowieści.

O „Hustlerach” mówi się głównie z punktu widzenia Dorothy (Constance Wu), stosunkowo niedoświadczonej tancerki w klubie ze striptizem.

Miałem okazje już obejrzeć cały film Ślicznotki.

Akcja rozpoczyna się w 2007 roku, kiedy Dorothy (jej pseudonim docelowy), mieszkająca w Bohemian Rhapsody cały film ze swoją babcią, rozpoczyna pracę w klubie na Manhattanie o nazwie Moves.

Tam można zarabiać na ludziach z Wall Street, którzy swobodnie je rzucają. Tam charyzmatyczna i sprytna tancerka Ramona, która gra filmie Ślicznotki Cda.

Bierze Dorothy pod swoje skrzydła, mentorując ją w tańcu na rurze i strategując interakcje z klientami klubu After cały film, aby zarządzać piciem i zmaksymalizować wydatki.

Jak inny kolega, Diamond ( Cardi B , który jest genialny w krótkiej roli), naucza: „Spuść zegar, a nie kogut” – Ślicznotki Cały film.

Szybko film przeskakuje do 2014 roku, kiedy Dorothy udziela wywiadu dziennikarce Elizabeth (Julia Stiles).

Czy warto obejrzeć Ślicznotki online?

Dowiadujemy się, w trakcie ich rozmów (oraz w rozszerzonych retrospekcjach.

Które je ilustrują i stanowią większość akcji filmu Ślicznotki Cda), że po kryzysie finansowym w 2008 r. Biznes w Moves wyschł.

Ona przedstawia nowy plan – rażąco nielegalny. Postanawia wzbogacić męskie napoje mieszanką ketaminy i MDMA, aby w otępieniu mężczyźni oddali swoje karty kredytowe, karty bankowe, karty Numery pin , numery ubezpieczenia społecznego i inne dane osobowe, umożliwiające kobietom maksymalne wyczyszczenie lub wyczyszczenie konta. Ale do 2013 r. Kobiety Mafii cały film konkurują na tym samym oszustwie.

Ramona, Dorothy i ich koledzy, dzięki swoim rutynom uwodzenia, rozmowom i wabieniu, są w rzeczywistości ekspertami aktorskimi występującymi poza sceną. W innych momentach reżyser macha niezwykłymi występami kobiet ze swoimi klientami za pomocą zwykłych wskazówek.

Film Ślicznotki jest już na CDA?

„Hustlers” raz po raz przypomina widzom, że te kobiety są dobre w tym, co robią. Pozwala im mówić sobie tak samo i pokazuje, jak czerpią zyski (czasem skromne, a czasem bogate) ze swoich talentów. Ale nie interesują go zwroty umysłu, cechy charakteru, postacie stylu, które wchodzą w ich złożoną i trudną nocną pracę. sobie. Zamiast tego nigdy nie widać ich dynamiki.

(Film nagle przerywa jej rozmowę za pomocą komputera, znikąd, na jej garderobie.)

Czy to, co Dorota mówi Elizabeth, łączy się z tym, co ona sama wie o filmie Ślicznotki.

Oraz czy historia, którą opowiada Dorota, różni się od tej, którą Elizabeth próbuje wywołać. To „opowieść o kontroli”, mówi Janet Jackson w utworze otwierającym Ślicznotki cały film. Jednak wszelkie różnice między wspomnieniami Dorothy a jej kontem z wywiadu nigdy nie wpływają na dramat; jej życie wewnętrzne nigdy nie pojawia się w filmie Ślicznotki Online.

Na przykład jest całkiem jasne, że część ich operacji to w rzeczywistości pierścień prostytucji; sugeruje się, że niektóre kobiety, które zatrudniają, świadczą usługi seksualne poza klubem mężczyznom, których oszukują.

Jak podejrzany sprzedawca patrzy z powagą – dopóki Ramona go nie zawoła.)  Świętowanie zakupów i radość z owoców zastępują niestety bardziej przemyślane, głęboko zakorzenione w filmie Ślicznotyki online.

Podobnie związek między Dorotą i Ramoną – tym, od którego zależy narracja – pozostaje niezbadany. Co więcej, nigdy nie jest jasne, co motywuje Dorotę do rozmowy z dziennikarzem.

Genre: Dramat, Komedia, Kryminał

Director: Lorene Scafaria

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!