Background
Image Rzut życia

Rzut życia Cały film


20221h 57m

Otulony ciemną brodą, która podkreśla jego niezdarność w uśmiechu, gra Stanleya Sugarmana, weterana drużyny Philadelphia 76ers, który wciąż kocha tę grę, ale jest dosłownie zmęczony życiem w trasie, jeżdżąc dookoła świata, by szukaj kolejnej gwiazdy obręczy breakout.

Stanley zostaje zakwaterowany w pięciogwiazdkowych hotelach, ale wszystkie one mieszają się razem, a niezależnie od kraju, w którym się znajduje, przedawkowuje amerykańskie fast foody. Jest posępnie obojętnym podróżnikiem służbowym, posłusznie badającym mecze, ale poza tym zabija czas, spędzając więcej tygodni i miesięcy, niż by chciał, z dala od swojej żony Teresy (Queen Latifah) i nastoletniej córki.

Pewnej nocy w Hiszpanii wędruje na zatłoczony widzami dziedziniec uliczny. Większość z nich jest tam, aby oglądać Bo Cruz (Juancho Hernangómez, z Utah Jazz), wysokiego robotnika budowlanego, który gra w obronę jak pędząca ściana i wskakuje jak wiertarka hydrauliczna.

W ciągu kilku minut Stanley dowiaduje się, że znalazł supergwiazdę w terenie. Ale czy uda mu się przekonać swojego szefa (Ben Foster), dziwacznego właściciela korporacji 76ers, który właśnie przejął zespół po śmierci własnego ojca (Robert Duvall), który był mentorem Stanleya? I czy Bo, nieoszlifowany talent i wrodzony pasjonat, bez formalnego treningu koszykówki i skazanego na napaść, może znaleźć odpowiednie rzeczy – i spokój umysłu – aby zmierzyć się z doświadczonymi graczami NBA? Wszystko to może być łatwiejsze do powiedzenia niż do zrobienia.

Genre: Dramat, Komedia

Director: Jeremiah Zagar

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!