Background
Image Rodzina Addamsów

Rodzina Addamsów Cały film

Dubbing PL
20191h 45m

Zainspirowany postaciami z kreskówek Rodzina Addamsów Cały film i oparty na klasycznym serialu telewizyjnym z lat 60.

Rodzina Addamsów ponownie przedstawia świat Addamsesowi, upiornie szalonej rodzinie, która obejmuje chorobliwą stronę życia.

Rodzina Addamsów już na Cda

Do klanu Rodzina Addamsów Cały film należy palący cygaro, podobny do dziecka tata Gomez (Raul Julia); elegancka, wampirzyca mama Morticia ( Anjelica Huston ); dziwny syn Pugsley (Jimmy Workman) i ponura, przerażająco sadystyczna córka Środa.

Wraz z nimi w rezydencji mieszkają: babcia (Judith Malina), lokaj Lurch (Carel Struycken).

Zawsze obecna Rzecz, wolnostojąca ręka, która nie ma ciała, ale ma własną osobowość.

Po wysłuchaniu, jak Gomez usiłuje za swojego obcego brata, ukochanego wuja Festera ( Christopher Lloyd), adwokat Rodzina Addamsów Cda przygotowuje plan kradzieży rodzinnej fortuny.

W rezultacie rodzina wpada w wir oszustów pełnych nieszczęść i upiornej zabawy.

Oglądałem już Rodzina Addamsów Cały film

Addamses to zwarta rodzina, która wyraźnie troszczy się o siebie nawzajem.

Ale brakuje im tego samego uroku i hojności, co w oryginalnym serialu telewizyjnym z 1964 roku.

Bohaterowie, choć wyglądają niezwykle podobnie do swoich klasycznych odpowiedników, są mroczni, a czasem złośliwi.

Choć film Rodzina Addamsów Online nie oddaje dziwnej upiorności i uroku oryginalnego serialu telewizyjnego, oglądanie go jest naprawdę przyjemne.

Dialog jest szybki i jest mnóstwo zabawnych (choć makabrycznych) momentów. Ale film zawiera również część seksualnych insynuacji, przemocy i dziwacznych zdjęć, które są nieodpowiednie dla młodszych widzów.

W „The Addams Family” jest wiele małych uśmiechów, a także wiele chichotów i uśmiechów, ale to niewiele.

Rodzina Addamsów naprawdę dobry film, który możesz obejrzeć online.

Film animowany jest jak seria kreskówek Charlesa Addamsa Rodzina Addamsów Cda, która go zainspirowała, w której każda pojedyncza linia lub obraz jest niezależny. Byłem lekko rozbawiony, ale liczyłem na duże śmiech i z jednym wyjątkiem ich nie znalazłem.

Wygląda niesamowicie jak oryginalne rysunki Addamsa; kierunek artystyczny musiał być zgrywaniem i wklejaniem. 

W rolę matki o imieniu Morticia gra  Anjelica Huston , która w makijażu jest martwym dzwonkiem oryginalnej postaci.

W jej męża, Gomeza, gra  Raul Julia , i pomimo dziwności ich postaci, jakoś czułem między nimi chemię. Oni się bawią.

Wiele lepszych chwil dotyczy dwojga dzieci Rodzina Addamsów Cały film, środa ( Christina Ricci ) i Pugsley (Jimmy Workman), którzy przed pójściem do szkoły wręczają obiady w brązowych torbach z czymś żywym w środku.

Przynajmniej mam nadzieję, że to krew sceniczna. Fabuła w inny sposób wiąże się ze schematem obliczonego prokuratora rodzinnego ( Dan Hedaya ), który przekonuje syna klienta do podszycia się pod dawno zaginionego starszego brata Gomeza, Festera. Many cały film Brat ( Christopher Lloyd , z filmów „ Back to the Future ”) patrzy z przerażeniem na świat przez duże czarne oczodoły i jest nieszczęśnikiem, dopóki nie poczuje, że należy do rodziny Addamsów.

W filmie Rodzina Addamsów Cda są początki wielu inspiracji, ale jakoś nie zostały one popchnięte do prawdziwej komicznej inwencji.

Weźmy na przykład Rzecz, inteligentną, bezcielesną rękę, która jest zwierzakiem rodzinnym. 

Rodzina Addamsów – film mający bardzo dobrą popularność

Czy nie było w rzeczywistości nic śmiesznego, co mogliby wymyślić, obejmującego problemy, które bezcielesna ręka miałaby w pracy? Nie należałem do wielkich wielbicieli „ Żuka ”, komedii Tima Burtona z 1988 roku , ale widząc ten film Rodzina Addamsów Online, zdaję sobie sprawę, o ile bardziej twórczo Burton używał swoich efektów specjalnych. 

To pozostawia poszczególne momenty. Tak, wiele z nich jest zabawnych. Na kilka miesięcy przed otwarciem tego filmu Joker cały film w kinach było wiele krótkich zwiastunów.

Same te linie są zabawne, podobnie jak napisy do kreskówek, które zainspirowały niektóre z nich. Ale nie budują. Śmieją się, a potem film Rodzina Addamsów Cda jest podobny do Czarownica 2 cały film musi się rozwinąć do następnego. Ten rodzaj filmu nie jest tak zabawny, jak słyszeć.

Genre: Animacja, Familijny, Fantasy, Horror, Komedia

Director: Conrad Vernon, Emma Marie DuPell, Greg Tiernan

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!