Background
Image Rambo Ostatnia krew

Rambo Ostatnia krew Cały film


20191h 40m

Z okazji zbliżającego się piątego wejścia do serii filmów Rambo Ostatnia krew Cały film w kinach Alamo Drafthouse w całym kraju odbędzie się maraton serii, zaczynając od pierwszej krwi z 1982 roku , a następnie kontynuując od Rambo: pierwsza krew, część II (1985), Rambo III ( 1988), Rambo (2008), a następnie zawarcie nowego hitu, Rambo Ostatnia krew Cały film.

Ten maraton jest dla najlepszego fana Rambo – powiedziała w oświadczeniu programistka Alamo Drafthouse Cristina Cacioppo. „A będzie tyle do zobaczenia – przemyślany dramat Pierwszej Krwi.

Spektakl akcji ze środkowych odcinków, a na końcu, jak kończy się Rambo Ostatnia krew Cały film.

Nowy film pojawia się prawie cztery dekady po wydarzeniach z pierwszego filmu.

W filmie Rambo konfrontuje się ze swoją przeszłością i odkrywa swoje bezwzględne umiejętności bojowe.

Aby zemścić się w ostatniej misji i, całkiem prawdopodobne, w ostatnim rozdziale legendarnej serii Rambo Ostatnia krew Cda. W reżyserii Adriana Grunberga na podstawie scenariusza Matthew Cirulnicka i Stallone.

Bilety na maraton Rambo są już dostępne na stronie Alamo Drafthouse .

Rambo: Ostatnia krew trafia do kin 20 września i na naszej stronie https://kinoman-tv.eu/watch/rambo-ostatnia-krew-caly-film/.

Gdzie obejrze Rambo Ostatnia krew na Cda

Międzynarodowy zwiastun  Rambo Ostatnia krew  jest już dostępny, a pisarz / gwiazda Sylvester Stallone ma kultową postać, która splatterfest do krwi i jelit do 11 lat. Możesz to sprawdzić w odtwarzaczu poniżej (h / t Bloody Disgusting ).

Rambo Ostatnia krew Cały film odkrywa, że ​​John Rambo radzi sobie z intensywnym PTSD, mieszkając na ranczo w Arizonie.

Próbując podjąć dorywczą pracę, gdziekolwiek może. Wkrótce jego przyjaciółka i zarządca majątku Maria informuje go, że jej wnuczka zaginęła po przejściu do Meksyku na przyjęcie. John podróżuje na południe od granicy, aby znaleźć młodzieńca.

Zadanie szybko zamienia się w gwałtowne zejście do piekła, gdy Rambo odkrywa pierścień handlu seksualnego.

Współpracując z dziennikarzem, którego przyrodnia siostra również została porwana. Rambo musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby uratować dziewczęta i pokonać brutalnego władcę zbrodni.

Reżyserem filmu Rambo Ostatnia krew Cda jest Adrian Grunberg z Mattem Cirulnickiem ( Absentia ) i Stallone, którzy piszą scenariusz do filmu Rambo Ostatnia krew Cały film, który wyprodukują Avi Lerner i Kevin King.

Genre: Akcja, Thriller

Director: Adrian Grunberg

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!