Background
Image Przestroga

Przestroga Cały film


20211h 25m

David ( Thomas Jane ) jest samotnym konserwatorem pracującym na orbitującym satelicie, kiedy jakiś wypadek elektryczny powoduje, że dryfuje. Unosząc się swobodnie w kosmosie, gorączkowo komunikuje się ze swoją roboczo brzmiącą kwaterą główną, szukając ratunku, który nie wydaje się nadchodzący. Mając zapas powietrza na kilka dni, w końcu przechodzi od przerażenia do wyczerpania do refleksji, zastanawiając się, co zrobił ze swojego życia – życia, które prawie na pewno dobiega końca.

Od czasu do czasu powracamy do jego trudnej sytuacji, gdy na Ziemi rozwijają się historie, których niebieska kula wydaje się duża, ale nieosiągalna w jego bezradnym spojrzeniu. Po pierwsze, jest los Charliego (nie do poznania Ruperta Everetta), „w pełni działającego robota-towarzysza”, którego model jest już przestarzały, chociaż magazynier Brian (Tomasz Kot) sumiennie stara się o nowy występ.

To nie ma sensu: Charlie jest antykiem, jego osobowością komika w stylu Catskills z lat 50., mającą na celu pocieszenie seniorów z domów spokojnej starości z pokolenia, które już nie istnieje. Niestety, reprezentującą dzisiejszą młodzież jest Claire (Alice Eve), rozpieszczona singielka tak przyzwyczajona do podejmowania każdej decyzji za nią, że ledwo wie, jak istnieć, gdy jej „Bóg” (domowy system poleceń głosowych podobny do Alexy) się psuje. na dół.

Genre: Dramat, Sci-Fi, Thriller

Director: Agata Alexander

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!