Background
Image Predator Prey

Predator Prey Cały film Online na Kinomaniak


20221h 40m

Humanoidalny kosmita jest widziany podczas polowania na trofea (oskórowanie węży i ​​maltretowanie niedźwiedzi na śmierć). Odbywa się to głównie dzięki maskowaniu niewidzialności, perspektywom widzenia ciepła i genialnym blokowaniu strzałów przez operatora Jeffa Cuttera, który ukrywa krojenie i dekapitację bez unikania rozprysków krwi Predator Prey cały film.

Dodaj pulsującą muzykę Sarah Schachner, w pełni realizując sekwencje podkreślające przerażenie, które stopniowo ujawnia niebezpieczeństwo (jak niektóre z najlepszych horrorów, nie ma celowego, krystalicznie czystego spojrzenia na stworzenie do mniej więcej połowy), coraz bardziej gwałtowne i chaotycznie kontrolowane.

Pomaga również to, że Predator zabija brutalnym i krwawym stylem, walcząc z większymi grupami, gdy film Predator Prey cda zmierza w kierunku niezwykle ekscytującego pojedynku, który najprawdopodobniej będzie miał jedno uderzenie w klatkę piersiową i wybuchnie brawami z ich salonów (wiesz, ponieważ Disney jest głupi i antykonsumencki, który nie chce nadać temu wspaniałemu hitowi kinowego biegu na rzecz zwiększenia liczby subskrybentów transmisji strumieniowej).

Genre: Akcja, Sci-Fi, Thriller

Director: Bronwyn Johansen, Casey Chipera, Dan Trachtenberg, Eddy Santos, Jeremy Marinas, Mia Fortier, Michael Dris, Richard Cowan

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Polecane filmy