Background
Image Parkingowy

Parkingowy Cały film Online na Kinomaniak


20222h 4m

Jest tak wiele czułych szczegółów w sposobie, w jaki „The Valet” przedstawia życie rodzinne Antonio, jego bliski związek z matką i wspierającą sieć amerykańskich imigrantów, w których mieszkają. Klejnotem w koronie tego wyjątkowego ekosystemu jest niewątpliwie związek mamy z ich koreańskim właścicielem, panem Kim (Ji Yong Lee).

Ponieważ żadne z nich nie mówi po angielsku, ich siedemdziesięcioletni romans na początku jest odtwarzany dla przewidywalnego śmiechu. Ale „The Valet” szybko koryguje kurs i sprawia, że ​​publiczność szczerze troszczy się o parę starych kochanków, dzięki potomstwu, które hojnie tłumaczy sobie nawzajem swoje słowa. Widząc wszystkie domowe uczucia, które przegapiła w swoim czarującym, ale powierzchownym hollywoodzkim świecie, co może zrobić Olivia, jeśli nie zakocha się w rodzinie i nie zostanie najlepszą przyjaciółką Antonio?

Niestety, „The Valet” zaśmieca coś, co mogłoby być szczuplejszą opowieścią ze zbyt dużą ilością wątek: jest potencjalnie romantyczne przekomarzanie się detektywów do wynajęcia, aktywista zakochany w Anthonym, zespół przebiegłych postaci pracujących dla Vincenta, mama chore zdrowie i tak dalej. W związku z tym „The Valet” wydaje się czasami niepotrzebnie nadęty, zatapiając główną fabułę pośród zatłoczonego płótna zapomnianych graczy pobocznych.

Mimo to film spełnia swoje założenie w ostatnim akcie, opierając się pokusie zmuszenia Anthony’ego i Olivii do niezasłużonego romansu. Zamiast tego skromne igraszki Wonga znajdują zadowalające rozwiązanie gdzie indziej, poprzez osobisty rozwój grupy postaci z rybami, których nie można nie uwielbiać w następstwie.

Genre: Komedia, Romans

Director: Frank Capra III, Richard Wong

Cast:
View MoreView Less
Polecane filmy