Background
Image Parada serc

Parada serc Cały film


20221h 48m

Ale kiedy pies zachoruje, sprawy przybierają nieprawdopodobny obrót. Wierząc, że choroba to wina Magdy, jej szef anuluje awans i natychmiast zwalnia ją z pracy.

Chcąc zmienić sytuację, Magda wierzy, że odzyska swoją dawną pracę, jeśli udowodni, że jest fanką jamników. Dowiaduje się o odbywającej się w Krakowie paradzie jamników i rusza do miasta, by się w nią zaangażować.

Po przyjeździe Magda wynajmuje pokój u młodego wdowca Krzysztofa, który dzieli mieszkanie z synem Karolem i puzonem jamnika. To słodka rodzina i mimo zastrzeżeń Magdy do psów, czuje się ciepło dla wszystkich, łącznie z Puzonem.

Przez kilka następnych dni Magda i Krzysztof nawiązują więź, a na horyzoncie potencjalny romans. Ale czy ten romans zniweczy jej plany wznowienia kariery, czy może kusi nowe życie?

Jasny i przewiewny, z odrobiną humoru, Parada Serc to kapryśny mały film, idealny dla tych, którzy lubią beztroską zabawę. Jasne, film opowiada oklepaną historię, z bardzo wyraźnym rezultatem, który nawet Stevie Wonder mógłby zobaczyć, jak oddali się o milę, ale od początku filmu widać, że ten obraz po prostu chce zabawić.

I zapewnia rozrywkę, dzięki użytecznemu romansowi, uroczemu dzieciakowi i mnóstwu psów. A dokładniej mówiąc, dużo jamników.

Nie sądzę, że kiedykolwiek napisałem słowo jamnik tak wiele razy w moim życiu, jak w tej recenzji, ale jestem z tym OK! Jamniki to najlepsze psy na świecie, więc z radością wspominam o nich tyle razy, ile potrzeba, jednocześnie zapewniając Paradzie Serc dodatkowe punkty za wysunięcie ich na pierwszy plan w tym filmie.

Genre: Komedia, Romans

Director: Filip Zylber

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!