Background
Image Obi-Wan Kenobi Powrót Rycerza Jedi

Obi-Wan Kenobi Powrót Rycerza Jedi Cały film Online na Kinomaniak


20220h 58m

Ale bardziej niż spotkanie McGregora i Christensena, uwagę przykuwa robienie ujęć poprzednich edycji filmów Gwiezdnych Wojen. Kiedy Sir Alec Guinness jako Obi-Wan Kenobi pojawia się na dużym ekranie i woła „Cześć!”, a McGregor ogląda to na dużym ekranie, to chwila, która zostaje z tobą. Dokument przedstawia widzom miecze świetlne, które pojawiły się w filmie, z wyjątkiem kilku efektownych kostiumów z serii. Pokazuje również kilka ujęć George’a Lucasa reżyserującego film i są to chwile, kiedy wolisz po prostu wpatrywać się w ekran. To samo dotyczy archiwalnych materiałów Carrie Fisher jako księżniczki Leii.

Zarówno McGregor, jak i Christensen opowiadają o wydarzeniach, które skłoniły ich do wpisania się do swoich ról. Widzowie będą mogli zobaczyć wizualizacje bardzo młodego Ewana i Haydena kręcącego „Zemstę Sithów”. Wywiady z Mosesem Ingramem i Indirą Vermą również pomogły nadać temu dokumentowi strukturę.

Na pierwszy rzut oka „Obi-Wan Kenobi: Powrót Jedi” nie oferuje widzom wiele poza opowiedzeniem im o najważniejszych wydarzeniach limitowanej serii i o tym, jak to wszystko się wydarzyło. To archiwalne materiały, które ożywiają ten dokument w stopniu, który sprawi, że każdy zagorzały fan „Gwiezdnych wojen” zachwyci się. Ten dokument to obowiązkowa pozycja dla zagorzałych fanów filmów „Gwiezdne wojny”. Da im to zajrzeć do wewnętrznego świata i tworzenia tej serii, ale jeśli nie, nie zrobi to dużej różnicy.

Genre: Dokumentalny

Director: David Gelb

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Polecane filmy