Background
Image Nieznośny Ciężar Wielkiego Talentu

Nieznośny Ciężar Wielkiego Talentu Cały film


20221h 47m

Jednak pomimo całej tej samoświadomości, Cage nigdy wcześniej nie wykorzystał tej reputacji w sposób, w jaki robi to w The Unbearable Weight of Massive Talent, filmie, który stawia go w niewygodnej sytuacji, gdy musi zagrać lekko prawdziwą, ale w większości fabularyzowaną wersję o sobie.

Wizja Cage’a autorstwa Unbearable Weight jest niegdyś świetnym aktorem, teraz nękanym przez rosnące długi i złe decyzje. Jego małżeństwo prawie się rozpadło, jego związek z nastoletnią córką prawie nie istnieje, a po tym, jak nie udało mu się zdobyć roli, którą, jak sądził, pomogłaby mu ożywić karierę, jest na skraju wycofania się z aktorstwa. Jedyne, co mu pozostało, to przyjąć dziwną ofertę od Javi Gutierreza, granego przez chronicznie niedocenianego Pedro Pascala.

Javi jest bogatym hiszpańskim biznesmenem i superfanem Nicka Cage’a, który chce, aby aktor pojawił się na jego przyjęciu urodzinowym za porządną sumę miliona dolarów. Ale kiedy Cage przybywa do luksusowego kompleksu Javi, czuje się rozdarty między rozwijającą się przyjaźnią z pozornie życzliwym, choć odrobinę zbyt entuzjastycznym fanboyem, który go tam przywiózł, a pomocą dwóm agentom CIA, którzy są nieugięci, że Javi jest mózgiem stojącym za tym organizacja przestępcza i porwanie córki katalońskiego prezydenta.

Genre: Akcja, Komedia, Kryminał

Director: Tom Gormican

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!