Background
Image Nieobliczalni 2

Nieobliczalni 2 Cały film


20221h 59m

Tymczasem Francois Monge (Lafitte) kręci się ze swoim terapeutą w domu swoich rodziców, ponieważ nadal z nimi mieszka. W tym momencie swojej kariery, skromny porucznik Monge nadal jest zastępcą, chociaż woli określenie „szef zastępcy”, mimo że zaprzeczenie porażce sprawia, że ​​wygląda jeszcze bardziej na porażkę. Francois jest narzędziem, a fakt, że piszę dla niego znacznie krótszy akapit wprowadzający niż Ousmane, mówi wszystko o dynamice tutaj.

Francois wsiada do pociągu podmiejskiego, gdy znaleziono ciało. Ściśle mówiąc, pół jednego. Górna połowa. Dolna połowa ląduje pod jurysdykcją Ousmane’a, a okoliczność zmusza dwóch gliniarzy do współpracy. To pozwala Ousmane’owi być kompetentnym, a Francois może sprawdzić odsłonięty schlong zwłok (badają dolną połowę, chociaż może to jest oczywiste) za pomocą mieszadła do kawy. Śledztwo prowadzi ich do niewielkiego prowincjonalnego miasteczka, w którym burmistrz jest białym nacjonalistą powiązanym z grupą zbirów, którzy powstrzymują tę krótkąznakowania swastyki na czołach.

Ousmane i Francois jakimś cudem przebijają się przez mroczny półświatek narkotyków, broni i wściekłych psów stróżujących, pomimo ich ciągłej rywalizacji – wiesz, będąc tym, który najmocniej pociesza matkę zmarłego, rywalizując o sympatię atrakcyjnej lokalnej policjantki Alice (Izia Hegelin) itp. Oczywiście, ich nieco nieudolna praca gliniarzy to duży spisek – to znaczy, czy spodziewasz się, że filmy takie jak ten będą się reklamować w małych? Myślę, że nie.

Genre: Akcja, Komedia

Director: Louis Leterrier

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!