Background
Image Nie martw się, kochanie

Nie martw się, kochanie Cały film Online na Kinomaniak


20222h 2m

Sprawy zaczęły się psuć w kwietniu, kiedy Wilde po raz pierwszy prezentował film na CinemaCon. Na scenie Wilde była zaskoczona, gdy podano jej papiery rozwodowe od byłego męża Jasona Sudeikisa. Następnie ujawniono, że Pugh wystąpi tylko raz w promocji filmu, który akurat będzie miał miejsce na tym festiwalu. Wielu spekulowało, że dzieje się tak dlatego, że Pugh pokłóciła się z Wilde w związku z jej obrzydzeniem do rzekomego romansu Wilde’a ze Stylesem, który wywołał napięcie za kulisami, zwłaszcza że Sudeiki odwiedzali ich dzieci. Pugh również nie promowała filmu w swoich mediach społecznościowych.

Niedawno zacytowano Wilde, która powiedziała, że ​​zwolniła aktora Shia LaBeouf z filmu, ponieważ sprawił, że Pugh „czuje się niebezpiecznie” i oddał swoją rolę Stylesowi. LaBeouf odrzuciłby. Według Shii zrezygnował z filmu, a niedługo potem wiadomość wideo, którą Wilde wysłał do Shii, błagając go, aby pozostał w filmie, wyciekła do sieci.

Obecnie nikt nie widział filmu. Palącym pytaniem jest, jak gwiazdy planują uporać się z tą kontrowersją, która nad nią wisi. Nie ma wątpliwości, że w szczególności Wilde pracuje nad swoim PR teraz, gdy została przyłapana na składaniu zwodniczego oświadczenia i zebrała negatywne reakcje na jej traktowanie swojego poprzedniego małżeństwa. Ktoś popcorn?

Genre: Dramat, Tajemnica, Thriller

Director: Brendan Lee, Jonas Spaccarotelli, Mark Anthony Little, Micheal Edward King, Olivia Wilde

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Polecane filmy