Background
Image Morderca mojej córki

Morderca mojej córki Cały film Online na Kinomaniak


20221h 23m

Wiele rzeczy staje na drodze sprawiedliwości . Po pierwsze, nawet skłonienie kogokolwiek do obejrzenia dowodów. A potem znikają dowody. Mówimy o sekcji zwłok z dziwnymi odkryciami i organami, które mają zostać zbadane, ale potem wydają się znikać!

Ponieważ Kalinka umiera w Niemczech, gdzie mieszka ze swoją francuską matką i niemieckim ojczymem, ale w chwili śmierci jest obywatelką Francji, oba kraje walczą we wszystkich kwestiach prawnych. Francja chce pomścić śmierć obywatela (oczywiście na drodze procesu). Wydaje się, że Niemcy chcą chronić swojego obywatela.

Głównie dlatego, że jest lekarzem. Poza tym jest biały i męski i jako taki wydaje się być ponad prawem.

Dlatego ojciec Kalinki, André Bamberski, swoją życiową misją stawia sobie wymierzenie sprawiedliwości. Zwłaszcza, że ​​dowiaduje się coraz więcej dziwnych rzeczy o dr Dieterze Krombachu. Okazuje się, że Dieter Krombach popełnił wiele przestępstw. Większość obejmuje napaści seksualne na kilka kobiet (często nieletnich), do których się nawet przyznaje.

O nie, nie dlatego, że ich zaatakował, ale raczej, że nie powiedzieli tak lub nie. W jego książce milczenie oznacza zgodę. Jednak jest też mały szczegół, że zawsze daje im dziwne zastrzyki, które wydają się ich paraliżować. Skutecznie uniemożliwiając im walkę. I znowu żadna walka nie jest dla niego zgodą, więc voila, jest dobry!

Genre: Dokumentalny

Director: Antoine Tassin

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Polecane filmy