Background
Image Men

Men Cały film


20221h 40m

Harper jest oprowadzany po luksusowym wiejskim domu przez swojego dozorcę, optymistycznego i niecodziennego Rory’ego Kinneara, który odgrywa wiele ról w Men. A jeśli już sapiesz i sapiesz, że Alex Garland odważy się nakręcić film o wielu sposobach, w jakie mężczyźni mogą być śmieciami, cóż, nie pozwól, aby drzwi uderzyły cię w tyłek, gdy wychodzisz. Jest to również aspekt, który jest o wiele bardziej zepsuty psychologicznie, pozostawiając widzom dużo do duszenia.

Harper wychodzi z nieudanego małżeństwa (wybuchowo wściekły Paapa Essiedu w retrospekcjach), z wieloma scenami z udziałem różnych Rory Kinnears potencjalnie podwajających się jako żyjące w jej głowie sumienie z poczuciem winy. Niezależnie od tego, otaczające ją groźby są autentyczne, począwszy od nagiego prześladowcy porośniętego mchem, małej jednostki policji, która nie wydaje się traktować włamania zbyt poważnie, wikariusza, który szybko zrzuca winę, po młodego mężczyznę chętnego do zabawy hide and seek to ucieka się do rażąco mizoginistycznych obelg, gdy odmówiono mu.

Nawet Harper, która przeżyła wielką tragedię, nadal wykazuje pewną naiwność, otwarcie zakładając, że będzie bezpieczna, a policja wie, co robi, gdy aresztuje nagiego intruza. To subtelne oskarżenie, że te usługi zawodzą zwłaszcza kobietom. Każdy z tych mężczyzn popycha ją również do innej formy nękania, zarówno werbalnego, jak i seksualnego, a ostatecznie brutalnego, zmuszając Harper do obrony za pomocą jakiejkolwiek broni, która jest w pobliżu.

Genre: Dramat, Horror, Tajemnica

Director: Alex Garland, Barney Shakespeare, Danni Lizaitis, Zoe Liang

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!