Background
Image Memory

Memory Cały film


20221h 54m

Teraz, gdy Nicolas Cage ostatnio zmodernizował swoje akcje (dzięki jego wspaniałemu występowi w „Pig” i jego samoświadomości w ostatnim „ The Unbearable Weight of Massive Talent ”), a Bruce Willis przeszedł na emeryturę, podejrzewam, że Liam Neesonbędzie kolejnym aktorem, który znajdzie się na krytycznym celowniku za robienie zbyt wielu zapomnianych filmów.

Jego najnowszy „Memory” jest już jego drugim takim filmem w 2022 roku, a ponieważ jego lista nadchodzących projektów na IMDb obejmuje takie tytuły jak „Retribution”, „W krainie świętych i grzeszników”, „The Revenger” i „Cold Pursuit”. Sequel Project”, nie wydaje się, żeby w najbliższym czasie miał wysiąść z tego konkretnego pociągu z sosem.

Trzeba przyznać, że „Memory” jest przynajmniej nieco bardziej ambitny niż większość podobnych filmów, które Neeson zrobił ostatnio. Ale to z pewnością nie wystarczy, abyś przeoczył, jak jeden z naszych najpotężniejszych aktorów znów marnuje swój czas na niedopracowany thriller, który Charles Bronson zwykł kręcić z przygnębiającą regularnością podczas schyłkowych dni swojej kariery.

Genre: Akcja, Kryminał, Tajemnica, Thriller

Director: Martin Campbell

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!