Background
Image Łowczyni z Auschwitz

Łowczyni z Auschwitz Cały film


20221h 30m

Zamiast tego otrzymujemy kolejny montaż, gdy spaceruje przez wieś, kończąc na farmie należącej do Rudolfa Tannhäusera (Jeffrey Charles Richards, Miles Away, Muse), który natychmiast odurza jej drinka i wącha majtki w jej plecaku.

Eventually, The Huntress of Auschwitz does pull together something resembling a coherent storyline, but by that point, I was so bored it didn’t matter. Not that things get any more interesting or exciting, the film simply cut back and forth between a horrendously boring interrogation of a man who is obviously way too young to have been a guard at Auschwitz and flashbacks to Amelia filling The Huntress in on what a monster her quarry is. In other words a lot more talk.

Łowczyni z Oświęcimia rozprawia się ze zwykłymi przerywnikami, które mają wywołać napięcie, jak miejscowy gliniarz, który przychodzi i zadaje pytania, ale nigdzie nie idą i nie robią nic poza przedłużaniem agonii widzów, gdy film i jego bohaterowie wciąż powtarzają. Nawet gdy nasza bohaterka postanawia być bardziej stanowcza w swoich metodach przesłuchań, to przeważnie poza ekranem. Widzimy krew na jego koszuli, ale wydarzenie przedstawiające to, co się wydarzyło za pomocą efektów dźwiękowych, przekroczyło budżet tego filmu.

Genre: Horror, Thriller, Wojenny

Director: Richard John Taylor

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!