Background
Image Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion Cały film


20220h 0m

Zresztą w tym nowym filmie nie ma nic tak dobrego, jak najlepsze części „Park Jurajski III”, „ Jurassic World ” i „Jurassic World: Upadłe królestwo”. by zainscenizować tu i tam scenę akcji crackerjacka lub atak dinozaurów. Mieszana torba JA Bayony „Upadłe królestwo”, która dostarcza zarówno dosłownego, jak i symbolicznego DNA fabuły „Dominium”, miała najbardziej zaskakujące zwroty od czasu oryginalnych, przywołujących Spielbergowskie obrazy cudu (pomyśl o tym żałobnym ujęciu pozostawionego brachiozaura).

I mieszając elementy gotyckiego horroru i nawiedzonego kina domowego w drugiej połowie. Oryginalna inspiracja twórcy „Jurassic Park” Michaela Crichtona, Mary Shelley, do którego odwołuje się postać Maisie Lockwood ( Isabella Sermon ), klon stworzony przez partnera biznesowego Johna Hammonda, aby zastąpić utraconą przez niego córkę.

Maisie jest jedną z wielu głównych postaci występujących w „Dominium”, a jej tragiczne położenie zawiera kilka nowych, odpowiednio niepokojących szczegółów. Ale powracający reżyser/współautor franczyzy Colin Trevorrow (scenarzysta/reżyser „Jurassic World”) i jego współpracownicy nie są w stanie skupić się na ich głębszych implikacjach wystarczająco długo, by stworzyć Maisie z wyrafinowaniem wymaganym do stworzenia świetnego lub nawet dobrego science fiction/horroru film.

Genre: Akcja, Przygodowy, Sci-Fi

Director: Colin Trevorrow

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!