Background
Image Immanence

Immanence Cały film


20221h 33m

Jest profesor (Anthony Ruivivar jako Roman). Czarny mężczyzna (Michael Beach jako Jonah) próbuje znaleźć przypadki opętania przez demony, który wydaje się mieć zwyczaj picia alkoholu. Jest ruda dziewczyna (Summer Bellessa jako Naomi), która wydaje się sceptycznie nastawiona do religii, ale profesor proponuje jej pracę, jeśli im się powiedzie.

Wszyscy spotykają się na łodzi (Odyseja). Jest właściciel statku (Eugene Byrd jako Davis). Jest też ciemnowłosa dziewczyna (Asenneth del Toro jako Suzu) i blondynka (Kasia Pilewicz jako Harper), należąca do naukowców. Czarny człowiek jest kapitanem statku.

Profesor opowiada im o ich misji – coś wpadło do morza i gdy minęło satelitę, wyczuło nadawany sygnał. Instytut (SETI) poprosił ich o sprawdzenie terenu.

W momencie uderzenia (który akurat znajduje się w Trójkącie Bermudzkim) popadają w anomalię – woda jest gładka jak szkło, bez fal. Profesor ma hipotezę, że statek obcych wyciekł jakiś rodzaj oleju, który tłumi fale. Znajdują martwe ryby, które wyglądają, jakby były ugotowane. Kapitan mówi, że w Księdze Hioba w Biblii jest napisane, że morza się zagotują i będą jak oliwa.

Nagle gaśnie każde urządzenie elektroniczne, z wyjątkiem odbiornika, który wciąż odbiera sygnały.

Potem budzi się elektronika i coś wielkiego uderza w statek. Znajdują żywą świnię w klatce rybackiej. Próbują odpłynąć, ale statek się nie rusza. Kapitan mówi im, że morza należą do diabła, a demony opętały kiedyś świnie, które wskoczyły do ​​morza. Uważa, że ​​tu się dzieje, bo Bóg próbuje nam pokazać diabła, abyśmy nie zapomnieli o złu.

Potem pojawia się kopia ich własnego statku, pusta i ciemna. Ciemnowłosa dziewczyna zostaje na oryginalnej łodzi, pozostali wychodzą.

Będąc na drugim statku, słyszą rozmowy radiowe o ekipie ratunkowej przeszukującej ich statek, ale niczego nie znajdują. Z wnętrza statku widzą reflektory, ale kiedy wychodzą z kabiny, nic tam nie widzą. Dowiadują się, że ekipa ratunkowa znalazła dwóch ocalałych.

Genre: Horror, Thriller

Director: Kerry Bellessa

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!