Background
Image Green Lantern Beware My Power

Green Lantern Beware My Power Cały film Online na Kinomaniak


20221h 27m

Kiedy weteran wojenny John Stewart natrafia na rozbity statek kosmiczny i umierającego kosmitę, znajduje się w posiadaniu zielonego pierścienia, który przejmuje kontrolę i ląduje go na oczach grupy zdezorientowanych członków Ligi Sprawiedliwości, zastanawiając się, co stało się z ich ukochanym kolegą Halem. Jordania. Odkrycie zdziesiątkowania w szeregach wszystkich Zielonych Latarni i wielkie zagrożenie na horyzoncie, które może po prostu zniszczyć wszechświat, zależy od tego niechętnego i niedoświadczonego nowego członka – jednego z ostatnich Zielonych Latarni – i jego równie niechętnie ufając nowym „kolegom” z Ligi Sprawiedliwości, Hawkgirl i Green Arrow – aby zapobiec tej katastrofie.

Dla wielu Hal Jordan jest jednym z najbardziej znanych i znanych Zielonych Latarni, ale dla tych, którzy dorastali z animowanym programem telewizyjnym Ligi Sprawiedliwości , przez całą drogę był to John Stewart. Pozbawiony żartów i ego Jordana, John Stewart był solidnym jak skała założycielem JL i pod wieloma względami trudno było zrozumieć, jak ktokolwiek inny na Ziemi nosił pierścień.

I chociaż miał kilka występów w animowanych filmach zespołowych, takich jak Justice League Dark: Apokolips War, Beware My Powerwykonuje świetną robotę, wracając do punktu początkowego, snując opowieść, która może być dobrze znana tym, którzy czytali niektóre z bardziej klimatycznych komiksów Green Lantern (nie tylko tych dotyczących Stewarta, ale także Jordana), pozwalając nam zobaczyć, jak Stewart nie tylko obrał zupełnie inną ścieżkę niż jego poprzednik, przyjmując płaszcz, ale w rzeczywistości musiał stawić czoła najtrudniejszym przeciwnikom we wszechświecie Green Lantern.

Genre: Akcja, Animacja, Sci-Fi

Director: Jeff Wamester

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Polecane filmy