Background
Image Drive My Car

Drive My Car Cały film


20212h 59m

W Drive My Car trudno się nie zgubić, film, który trwa prawie trzy godziny, ale czuje się jak bryza. Reżyser Ryusuke Hamaguchi to mistrz dramatu, który wyróżnia się w scenach długich rozmów, w których nic się nie dzieje, a jednak dzieje się wszystko — w których kamera pozostaje w dużej mierze nieruchoma, ale ziemia przechyla się wokół własnej osi. Opowieść o smutku i nieustannych emocjonalnych tajemnicach, opowiadająca o słynnym reżyserze teatralnym w średnim wieku, Kafuku Yusuke (Nishijima Hidetoshi) lub „Mr. Kafuku” poprzez ezoteryczną produkcję sceniczną, w której język jest kluczowy, ale to, co mu dolega, jest daleko poza słowami.
Nominowany do czterech Oscarów (najlepszy film, reżyseria, scenariusz adaptowany i międzynarodowy film fabularny), pojawia się w HBO Max 2 marca i daje możliwość zanurzenia się w czymś cudownie melancholijnym i dokładnie odzwierciedlającym obecną chwilę.

Jego fabuła jest prosta, choć rozwija się w złożony sposób i dzięki unikalnej strukturze, która zapewnia radosne odkrycie. Ta recenzja nie zawiera spoilerów — nic w niej nie było jeszcze pokazywane w zwiastunach — ale film warto obejrzeć na zimno.

Genre: Dramat

Director: Hayato Kawai, Hiroki Kubota, Naoki Watanabe, Ryusuke Hamaguchi, Takamasa Oe

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!