Background
Image Dragon Ball Super Super Hero

Dragon Ball Super Super Hero Cały film Online na Kinomaniak


20221h 39m

„Super Hero” wstrząsa sytuacją, skupiając uwagę na kilku popularnych, ale często niedocenianych postaciach drugoplanowych „Dragon Balla”: najstarszym synu Goku, Gohanu (Masako Nozawa po japońsku, Kyle Hebert po angielsku) i mentorze Gohana, Piccolo (Toshio Furukawa, Christopher Sabat), który szczególnie błyszczy jako serce filmu. Jak wyjaśniono w filmie, Gohan od dawna pokazuje, że ma potencjał, by być jeszcze większym wojownikiem niż Goku (Nozawa, Sean Schemmel).

Ale dobroduszny pół-człowiek bardziej interesuje się swoimi naukowymi zajęciami niż nadążaniem za treningiem, zwłaszcza że Gohan wie, że jego ojciec zawsze skoczy, aby poradzić sobie z każdym potężnym zagrożeniem. To uczciwe oczekiwanie ze strony Gohana – Goku zawsze był bardziej skoncentrowany na zostaniu najlepszym wojownikiem, nad którym mógł być najlepszym ojcem.

Ale Gohan zawsze może liczyć na Piccolo, jego onieśmielającego marudnego mentora, który nie tylko popchnie go do osiągnięcia pełnego potencjału jako wojownika, ale także udzieli mu lekcji na temat bycia dobrym ojcem.

Wzruszająca dynamika Piccolo z 3-letnią córką Gohana, Panem (Yūko Minaguchi, Jeannie Tirado), jest jedną z najważniejszych atrakcji „Superbohatera”. Fani anime, którzy dotrzymali kroku „Dragon Ballowi” w jego najnowszej serii „Dragon Ball Super”, prawdopodobnie będą stanowić większość amerykańskiej publiczności „Super Hero”. Ale poza w większości nieistotnymi scenami epizodów, nawet przypadkowy fan, który obejrzał tylko „Dragon Ball Z” – drugi serial anime „Dragon Ball”, który zaczął emitować w USA w latach 90.

Jest w pełni wyposażony, by nadążyć z główną historią filmu i prawdopodobnie doceni to skupienie się na więzi Piccolo z Gohanem i jego rodziną.

Genre: Akcja, Animacja, Sci-Fi

Director: Tetsuro Kodama

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Polecane filmy