Background
Image Dowód życia

Dowód życia Cały film Online na Kinomaniak


20002h 15m

Film, wyreżyserowany przez Taylora Hackforda , przeplata się między rzemiosłem K&R Thorne’a, poczuciem winy i emocjonalnym zmieszaniem Alice, a męką w dżungli Petera, granego przez Morse’a jako pasjonata, który rozmawia z facetami niosącymi karabiny – nie zawsze rozważnie. Pojawiają się komplikacje ze szwagierką Alice ( Pamelą Reed ); współwięzień Petera ( Gottfried John ), który udaje szalonego misjonarza, oraz stary partner Thorne’a w walce, Dino (David Caruso), który jest w kraju, próbując ratować kolejną ofiarę porwania.

Filmowa wiedza o porwaniach, oparta na książkach i artykułach o profesjonalnych mężczyznach z K&R, jest intrygująca. Crowe, jako Terry, wyjaśnia swoją pracę Alice (i nam), a my dowiadujemy się, dlaczego nigdy nie zatrudniasz lokalnych negocjatorów (na wzięciu, a może nawet po przekręceniu), dlaczego cena wywoławcza jest tak wysoka i jak żądać dowód, że zakładnik wciąż żyje.
Tymczasem Terry i Alice prowadzą pogrzebany flirt, w którym oboje nieśmiało przyznają się do łączącej ich chemii pocałunkiem i elokwentnym językiem ciała. Z filmu wycięto bardziej obrazową scenę seksu, podobno dlatego, że odzwierciedlała prawdziwy związek między Crowe i Ryanem.

Interesujące pytanie, czy film byłby lepszy z bardziej jawnym romansem; Oczywiście Hackford wolał nierozwiązane napięcie i dążenie do swojej przejmującej końcowej sceny.

Genre: Akcja, Dramat, Przygodowy, Romans, Thriller

Director: Taylor Hackford

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Polecane filmy