Background
Image Downtown Abbbey Nowa Epoka

Downtown Abbbey Nowa Epoka Cały film


20222h 5m

Ale nie możemy całkowicie porzucić tytułowej posiadłości, więc Hollywood przyjeżdża do Downton, wraz z przybyciem studia British Lion, jego niewiarygodnie wytwornego reżysera Jacka Barbera (Hugh Dancy) i lśniącej gwiazdy Myrny Dalgleish (Laura Haddock). Chociaż niektórzy (hem, pan Carson, hrabina wdowa) gardzą pomysłem poruszającego obrazu wszystkich rzeczy tworzonych w ich uświęconych salach, reszta rodziny jest poza tym podekscytowana koncepcją (i opłatą za film), zdeterminowaną, aby „ wejdź w lata 30. z podniesionymi głowami” i nie pada deszcz przez wiele dziur w dachu.

Film opowiadający historię prosto z Deszczowych śpiewów bawi się niezręcznością epoki filmów, która przechodzi od kina niemego do talkie, oraz zbliżającym się niebezpieczeństwem, przed którym stoją aktorzy, których twarz może „sprzedać milion biletów”, ale których talenty wokalne mogą nie. To tutaj nowicjusz Haddock pochyla się w dobrze wykrochmaloną frywolność dekadenckiego utworu z epoki, takiego jak Downton , dzielnie zakłócając sceny jako panna Dalgleish i wnosząc bardzo potrzebną wesołość do każdego surowego, pozłacanego pokoju, do którego wchodzi. Bez niej – i szczerze mówiąc, kradnący show monolog Daisy (Sophie McShera) – cała fabuła mogłaby upaść niewiarygodnie płasko.

Podczas gdy filmy o kręceniu filmów mogą zdobywać Oscary czasami przypominają całowanie własnego pośladka, A New Era przynajmniej daje widzom zabawne spojrzenie na to, jak powstały talkie, z foley w czasie rzeczywistym i lektorem wykonywanym na żywo, a wiele znając odniesienia do klasycznego musicalu The Jazz Singer z 1927 roku , horroru The Terror z 1928 roku i wyzywającego Charliego Chaplina. Replikacja fabuły Deszczowe śpiewy może niektórych irytować, ale jest wystarczająco zabawne, gdy oglądasz swoje ulubione twarze Downton w akcji — krzycz, by zaskoczyć miłośnika scenariuszy, pana Molesleya (Kevin Doyle).

Jednak nie wszyscy są przekonani. „To śmierdzi najgorszymi ekscesami Rewolucji Francuskiej” – szydzi hrabina wdowa (niepowtarzalna Dama Maggie Smith). A jeśli jest jedna postać, dla której film wydaje się być w całości stworzony, to jest nią Violet Crawley. Smith rzuca jednolinijki, takie jak „Wolałbym zarabiać na życie w kopalni” i „Myślałem, że najlepszą rzeczą w filmach jest to, że ich nie słyszałem”, z tym charakterystycznym nieszkodliwym jadem widzowie powracali sezon po sezonie, aby: a podczas mojego pokazu publiczność głośno przybijała piątkę.

Genre: Dramat, Historyczny, Romans

Director: Simon Curtis

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!