Background
Image Doktor Sen

Doktor Sen Cały film


20192h 31m

Muszę powiedzieć, odkąd Doktor sen cały film otworzył za granicą w zeszłym tygodniu, właściwie dostałem od was kilka tweetów o tym, jak bardzo podobało wam się sen. Dobrze. Naprawdę szanuję to stanowisko, zwłaszcza że tak wiele waszych tweetów wydawało się tak autentycznych. Edytuj jako dobry wynik zepsutych pomidorów, prawda? To znaczy, trochę się ślizga.

Uh, ale wiesz, z pewnością Doktor Sen kinoman tv nie zostanie zniszczony i to mnie zastanawia. Ponieważ nie podobał mi się ten film. W porządku. To mnie zastanawia. Zatem ilu ludzi, którzy lubili ten film, widział, jak Kubrick świeci. Dobrze. Ponieważ to jest, no wiesz, wiele osób nie ogląda starych filmów, niestety, ale wiesz, taka jest rzeczywistość, w której żyjemy.

Co myślę o Doktor Sen cały film?

I coś, o co bracia Warner do pewnego stopnia nie muszą się martwić. Dobrze. Bo kiedy, jeśli oglądałeś lśnienie, to kiedy to oglądałeś? Może nie pamiętasz zbyt wiele z tego. Uh, i ja bym polecił, żebyś nie oglądał lśnienia przed obejrzeniem tego filmu. A tak przy okazji, ilu z was cieszyło się lśnieniem, ponieważ wiele osób nie dbało o ten film.

I jestem ciekawy, jak słyszę twoje myśli poniżej. Uh, więc tutaj znowu, oto dlaczego nie dbałem o ten film. Dlaczego nie sądzę, że to działa. Uh, to dla mnie, to bardziej Steve, a także jako kontynuacja lśnienia. Film, nie książka. Więc w tej notatce czuję, że to bardziej Stephen King niż Stanley Kubrick.

Kinoman tv już udostępnił wam Doktor sen.

Dobrze. To nie wydawało się, że SQL w latach 80. świeci w ogóle. W rzeczywistości nie docieramy do hotelu z widokiem na plażę przez ostatnie 30 minut. Czułem się jak ostatni raz w ciągu dwóch i pół godziny filmu. Dobrze. A kiedy tam dotrzemy, wszystko. To zwykły cień filmu podobny do Ukryta gra, a nie rzeczy z dzieciństwa wydają się inne niż gdy jesteś dorosły.

Ale rozmawiałem z moją przyjaciółką, a ona wskazała. Że może nikt nie chciał grać Jacka Nicholsona i Shelley Duvall. To był najlepszy aktor kalibru, który był gotów spróbować. Ale muszę powiedzieć, biorąc pod uwagę to, jak się okazało, wolałbym dziwne cyfrowe standardy Jacka Nicholsona i Shelley Duvall od tego, co tu mamy.

To znaczy było po prostu. Prawie smutny. I w tej notatce nie nazwałbym tego przerażającym filmem jak Doktor sen kinoman. Nazwałbym to wyjątkowo smutnym filmem. Wiele złych rzeczy spotkało naprawdę dobrych ludzi o bardzo małej sprawiedliwości. Uh, to w pewnym sensie prawie wybranie, przepraszam. I ludzie, niektórzy ludzie lubią to w Pixar. Dobrze?

Czy można już obejrzeć Doktor sen na Kinoman?

Mam na myśli, z pewnością, z pewnością w życiu, złe rzeczy przytrafiają się ludziom i nie ma sprawiedliwości, ale nie jest to zbyt zabawne.

Zasadniczo masz telepatów walczących na samolocie Ad Astra, prawda? Na przykład o tym, co się dzieje. I podczas gdy dr sleep oferuje strasznie dużo gromadzenia się i dokuczania, dokucza niezwykle potężnym telepatom, którzy mają zamiar wyjść.

I nie sądziłem, że ten Doktor sen cały film w ogóle to zrobił. Wierzę też, że część problemu polega na tym, że są to dwa filmy w jednym, zła ekipa tak jak w joker, i ustalili, że byli bardzo źli. Nie czułem się wcale, przepraszam za nich. Porozmawiamy o tym za chwilę. Ale nie mają absolutnie nic wspólnego z Dannym ani z tym, co się z nim dzieje w O ww. Lub z tym, co mu się przydarzyło.

 

Genre: Horror

Director: Janell Sammelman, Mike Flanagan

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!