Background
Image Dobranoc, mamusiu

Dobranoc, mamusiu Cały film Online na Kinomaniak


20221h 32m

To z powodu tych zmian osobowości chłopcy zaczynają myśleć, że kobieta za maską jest oszustką. I na tym polega centralna tajemnica zarówno remake’u, jak i oryginalnego filmu. Czy bliźniaki mieszkają z matką? A może dzielą dom z kimś zupełnie innym?

Jeśli widziałeś oryginalny film, już znasz odpowiedź. Jak powiedziałem, ten remake z 2022 roku ma podobną fabułę. Jednak te dwa filmy nie są dokładnie takie same, ponieważ film Sobela różni się w kluczowych obszarach.

Czy to oznacza, że ​​to zły remake? Cóż, to zależy od twojego punktu widzenia. Z pewnością nie jest tak źle, jak filmy, o których wspomniałem na początku tej recenzji, ponieważ ten film korzysta z kreatywnego kierunku i przekonujących występów utalentowanej obsady, ze szczególnym uwzględnieniem Camerona i Nicholasa Crovettiego, którzy grają bliźniaków. Nie jest jednak tak szokujący jak oryginał Alfredsona i jeśli znasz jego film, możesz być rozczarowany zmianami, które wprowadził Sobel.

W filmie z 2014 roku matka jest znacznie bardziej groźna niż ta grana przez Naomi Watts w remake’u. Jest okrutna, nieuchwytna, z natury prawie robotyczna i nigdy nie potwierdza chłopcom, czy jest ich prawdziwą matką, czy nie. Wersja matki Wattsa jest nieco bardziej ludzka i upiera się, że jest mamą chłopców, kiedy Elias budzi podejrzenia. Nadal zachowuje się dziwnie, ale nie jest tak tajemnicza jak kobieta z filmu Alfredsona.

Genre: Dramat, Horror, Thriller

Director: Matt Sobel

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Polecane filmy