Background
Image Deus

Deus Cały film Online na Kinomaniak


20221h 31m

Religia, nauka, miłość i wiele innych rzeczy były ważnymi filarami, jeśli chodzi o rozwój człowieka jako gatunku. Potrzeba wiary w coś większego niż siebie jest niemal endemiczna.

Ta wiara służyła do tworzenia jednych z najpiękniejszych rzeczy na świecie, a także do robienia jednych z najstraszniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziano. To skomplikowana sprawa, więc gdy w kosmosie pojawia się niewyjaśniony byt i mówi nam, że jest Bogiem. Cóż, teraz to jest interesujące.

Odnalezienie Boga w kosmosie nie jest niczym nowym. Była to historia opowiadana kilka razy, głównie w opowiadaniach lub powieściach science fiction, ale rzadko w filmie. Deus próbuje wypełnić pustkę, od razu podejmując temat, i filmowi się to udaje.

Przynajmniej do pewnego momentu. Problem polega na tym, że chociaż Deus ma fantastyczne i interesujące założenie, postacie, które pracują w tym założeniu, są dość nudne, a całkiem nudne postacie tworzą nudny dramat. Dzieje się tak, że Deus nigdy nie ma szansy wyciągnąć z tego niesamowitego założenia ostatecznych konsekwencji.

Genre: Sci-Fi, Thriller

Director: Steve Stone

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Polecane filmy