Background
Image Czarny telefon

Czarny telefon Cały film


20221h 42m

Ta historia jest osobista zarówno dla Cargilla, jak i Derricksona, co podkreśla nie tylko powiązanie historii dzieci, ale także surowe scenki z lat 70., które odgrywają bardziej kluczową rolę, niż niektórzy mogą się spodziewać. Podczas gdy niektórzy widzowie z młodszego pokolenia mogą wzdragać się przed używaniem przez rodziców pasów i pięści, wielu urodzonych przed 1990 rokiem może opaść na swoje krzesło i przywołać niezbyt przyjemne wspomnienia z dzieciństwa.

Czy to było potworne? Pewny. Czy to było powszechne? Więcej niż „dzieci w dzisiejszych czasach” kiedykolwiek się dowie. Black Phone jest jak wehikuł czasu, który nie interesuje się stereotypową nostalgią. To nie wygląda na lata 70-te. to czujelubię to. Jest tam piasek i to nie tylko z powodu brudnej piwnicy.

Autentyczność tła w połączeniu z uczciwymi portretami młodości z tamtych czasów jasno pokazują, że istnieje tutaj związek między twórcami a ich historią. Wspomniana autentyczność sprawia, że ​​tak łatwo jest się zagubić, a następnie przerazić światem, który stworzyli.

Genre: Horror, Thriller

Director: Alex Beaver, Jason Blumenfeld, Kara McGee, Scott Derrickson, Stephen Glawson

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!