Background
Image Córka

Córka Cały film


20212h 2m

Film (który jest transmitowany na Netflix) zaczyna się w nocy, gdy kobieta w bieli (Olivia Colman) tasuje się po plaży i upada na brzegu. Reszta filmu przypomina tę niejasną katastrofę. Kobieta to Leda Caruso, czterdziestoośmioletnia profesor literatury z Cambridge w stanie Massachusetts. Na część lata wynajmuje piętro w domku na plaży na fikcyjnej greckiej wyspie Kyopeli, gdzie planuje wykorzystać izolację, aby trochę popracować.

Parkuje na szezlongu nad morzem, wyciąga książkę (Paradiso Dantego), gryzmoli w swoim notesie (nic na ekranie nie jest wystarczająco długi, by przeczytać) i pyta przyjaznego młodego asystenta – dwudziestoczteroletniego irlandzkiego studenta biznesu o imieniu Will ( Paul Mescal) — za lody pop. Ale przybycie dużej, hałaśliwej grecko-amerykańskiej rodziny z Queens, z wieloma hałaśliwymi młodymi mężczyznami i aktywnymi małymi dziećmi, staje się rozrywką.

W obecności mężczyzn jest nastrojowa, ukryta przemoc, a głośnym kobietom nieodłączna agresja. Leda wkrótce wchodzi w konflikt z dużym klanem – ale zostaje to polubownie wygładzone przez młodą matriarchę Callie (Dagmara Domińczyk), która przeprasza i zaprzyjaźnia się z Ledą. Związek profesora z rodziną zacieśnia się, gdy małe dziecko w grupie – dziewczynka, której matka, Nina (Dakota Johnson) jest młodszą szwagierką Callie – gubi się, a Leda, dołączając do poszukiwań, znajduje ją. który przeprasza i zaprzyjaźnia się z Ledą. Związek profesora z rodziną zacieśnia się, gdy małe dziecko w grupie – dziewczynka, której matka, Nina (Dakota Johnson) jest młodszą szwagierką Callie – gubi się, a Leda, dołączając do poszukiwań, znajduje ją. który przeprasza i zaprzyjaźnia się z Ledą.

Związek profesora z rodziną zacieśnia się, gdy małe dziecko w grupie – dziewczynka, której matka, Nina (Dakota Johnson) jest młodszą szwagierką Callie – gubi się, a Leda, dołączając do poszukiwań, znajduje ją.

Genre: Dramat

Director: Emmanuela Fragiadaki, Gemma Nunn, Karolina Zapatina, Maggie Gyllenhaal, Simon Hedges

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!