Background
Image Bullet Train

Bullet Train Cały film Online na Kinomaniak


20220h 0m

Z szybką fabułą, kolorowymi zabójcami, dużą liczbą zabitych, sadystycznym nastoletnim złoczyńcą i bezczelnym humorem Isaka zawsze marzył, aby powieść mogła stworzyć idealny hollywoodzki film. Jego oryginalny japoński kontekst, jak powiedział, nie ma większego znaczenia.

„Nie mam poczucia, że ​​chcę, aby ludzie rozumieli japońską literaturę lub kulturę” – powiedział Isaka. „Ja też nie rozumiem zbyt wiele z Japonii”.

Przekształcenie powieści Isaki w amerykański film akcji z mieszaną obsadą ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Japonii było po części licencją twórczą, po części decyzją biznesową. Pomimo popularności komiksów manga i kreskówek anime poza Japonią, niewiele filmów akcji na żywo lub programów telewizyjnych z całkowicie japońskimi obsadami stało się międzynarodowymi hitami w ostatnich latach. W przeciwieństwie do globalnych fenomenów z Korei Południowej, takich jak „ Gra kalmary ” i „ Pasożyt ”, Japonia cieszyła się uznaniem wytwórni artystycznych za filmy takie jak niedawny zdobywca Oscara „ Drive My Car ” i namaszczeni Złotą Palmą Cannes „ Złodzieje sklepów ”, ale rzadko międzynarodowy sukces kasowy.

Genre: Akcja, Komedia

Director: David Leitch

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Polecane filmy