Background
Image Blondynka

Blondynka Cały film Online na Kinomaniak


20222h 46m

Niecałe 48 godzin po wydaniu Endless, długo opóźniony drugi studyjny album Oceana w końcu pojawił się w postaci Blonde. I zgadnij co? Ludzie też nie tego oczekiwali. Dołączono do niego okładkę, na której tytuł jest zapisany inaczej (Blond), fizyczną edycję z nieco zmienioną listą utworów oraz, jeśli wybrałeś się wieczorem do jednego z czterech sklepów typu pop-up w Londynie, Chicago, LA i Nowym Jorku.

Po jego wydaniu, błyszczący magazyn o nazwie Boys Don’t Cry (roboczy tytuł Blondynki), który zawierał między innymi wiersz Kanye Westa o cheeseburgerze McDonald’s tworzącym zespół z koktajlem mlecznym. Jeśli czułeś się zdezorientowany, zanim jeszcze zacząłeś grać, to nie była to połowa tego.

Cokolwiek myślisz o Blonde, jest to niezaprzeczalnie jedna z najbardziej zaskakujących, przekornych i intrygujących płyt wydanych przez wielką gwiazdę popu – nie tylko w tym roku, ale w każdym roku. Identyfikowalne bangery tego rodzaju, które Ocean grzmiał dla innych lub dla siebie – najbardziej konsekwentnie na swoim mixtape Nostalgia Ultra z 2011 roku – rzucają się w oczy z powodu ich nieobecności.

Brzmienie jest wyciszone i introspektywne, pełne widmowej gitary i pozbawione nie tylko mocnych bitów, ale i jakiejkolwiek perkusji. (Ponad połowa z 17 utworów jest tutaj bez perkusji.) Teksty są eliptyczne i fragmentaryczne, dotykają dorastania i konsumpcjonizmu, tożsamości i erotyki, ale brakuje im mocnych narracji, które można znaleźć na przykład w Pyramids czy Swim Good.

Genre: Dramat, Historyczny

Director: Aaron C. Fitzgerald, Andrew Dominik, Kristin Bree Calabrese

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Polecane filmy