Background
Image Ambulans

Ambulans Cały film


20222h 16m

Nie zatrudnia się Michaela Baya do subtelnego dramatu dla dorosłych. Ten przebojowy producent/reżyser serii „ Transformers ” i „Bad Boys” ma charakterystyczny styl — po prostu wszystkie jego autorskie podpisy obejmują masywne eksplozje i oszałamiające strzały z dronów.

A najnowszy „Ambulance” Baya to gęsty, soczysty, przezabawnie przesadzony, cudownie głupi stek, którym mogą się ucztować wulgarni autorzy z całego świata.

„Ambulance” to remake duńskiego filmu „Ambulancen” z 2005 roku, z kilkoma kluczowymi różnicami. Obie dotyczą braci, którzy uciekają się do napadu na bank, aby zapłacić rachunki medyczne krewnych.

Ale tutaj odbiorca zmienia się z umierającej matki w chorą żonę, wyciskając konflikt między karierą kryminalną Danny’m Sharpem ( Jake Gyllenhaal ) a jego adoptowanym rodzeństwem, walczącym weteranem Willem ( Yahya Abdul-Mateen II ).

Świat Bay jest jednym z dobrych ludzi z zasadami i złych bez, nawet jeśli te zasady przestają mieć logiczny sens. Ale nie chodzi o sens. Chodzi o wielkie, burzliwe emocje.

W obu filmach następujący napad idzie okropnie nie tak, zmuszając duet do porwania karetki pogotowia jako kombinacji pojazdu/kamuflażu, aby mogli uciec przed policyjnymi radiowozami, pojazdami SWAT i ciężarówkami obserwacyjnymi otaczającymi bank.

Ale w wersji Baya biedny sok umierający z tyłu skradzionej karetki nie jest zwykłym chorym na serce, ale rannym gliną. (Co, nie sądziłeś, że uwielbienie odznaki będzie miało wpływ na tę historię?) I podczas gdy „Ambulancen” biegnie przez 80 minut, „Ambulance” rozciąga nogi spokojnie 136.

Genre: Akcja, Kryminał, Thriller

Director: Michael Bay

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!