Background
Image After 4 Bez siebie nie przetrwamy

After 4 Bez siebie nie przetrwamy Cały film Online na Kinomaniak


20221h 35m

Tessa i Hardin przeciwstawili się wszelkim przeciwnościom, ale czy ich bajkowe zakończenie zostanie obrócone do góry nogami? PO KAŻDYM SZCZĘŚLIWYM…Życie już nigdy nie będzie takie samo. #HESSA

Dla Tessy i Hardina nigdy nie było całych tęczy i słońca, ale każde nowe wyzwanie, z którym się zmierzyli, tylko wzmacniało ich namiętną więź. Ale kiedy objawienie dotyczące przeszłości wstrząsa nieprzeniknioną fasadą Hardina do sedna – a potem Tessa przeżywa tragedię – czy znów się skleją, czy też zostaną rozerwane?

Gdy wyłania się szokująca prawda o każdej z ich rodzin, staje się jasne, że dwoje kochanków nie różni się od siebie tak bardzo. Tessa nie jest już słodką, prostą, dobrą dziewczyną, którą była, gdy poznała Hardina – nie bardziej niż okrutnym, nastrojowym chłopcem, w którym tak bardzo się zakochała. Tessa rozumie wszystkie niepokojące emocje kryjące się pod powierzchownością Hardina i wie, że tylko ona może go uspokoić, gdy wybuchnie. On jej potrzebuje.

Ale im więcej warstw jego przeszłości wychodzi na jaw, tym ciemniejszy staje się i tym mocniej odpycha Tessę – i wszystkich innych w jego życiu – dalej. Tessa nie jest pewna, czy naprawdę może go uratować – nie bez poświęcenia się. Nie chce zejść bez walki. Ale dla kogo ona walczy — dla Hardina czy dla siebie?

Genre: Dramat, Romans

Director: Castille Landon

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Polecane filmy