Background
Image Ad Astra

Ad Astra Cały film


20192h 4m

Ad Astra Cały film to historia chłopca napisana galaktycznie na wielką skalę. Brad Pitt gra astronautę, Roy McBride, którego bohater, ojciec, zaginął 30 lat temu w pionierskiej misji znalezienia obcego życia, pozostawiając mu nierozwiązane problemy z tatusiem.

Teraz wydaje się, że tata (Tommy Lee Jones, wyglądający na starożytnego) wciąż może żyć w regionie Neptuna.

Być może w jakiś sposób związany z zagrożeniem dla świata.

Ad Astra Cały film jest pomocnie wzbogacony serią tego, co reżyser James Gray nazywa „biczami” – scenariusze akcji. Podniecenie budzi niezwykle sentymentalny komentarz Roya w stylu Terrence’a Malicka („Nie wiem, czy mam nadzieję znaleźć go lub wreszcie uwolnij się od niego ”).

Grawitacja, międzygwiezdna, a nawet First Man to nie jest, pomimo wkładu operatora Hoyte Van Hoytema i kompozytora Maxa Richtera. Brad Pitt łączy go z Terminator Mroczne Przeznaczenie cały film, grając głupio. Terapia mogła pomóc.

Pitt ucieleśnia McBride’a serią zręcznych gestów i minimum zamieszania. Jego występ jest tak zaniżony, że wcale nie wygląda tak, jakby grał.

Ad Astra Cda jest uznanym dostarczyciela wielkim, ponurym, ambitnego kina, od stoczni przez imigrantów do 2017 roku w Amazonii przygody, The Lost City of Z . Ale nigdy nie zrobił czegoś tak ambitnego, jak ta szybująca psychologiczna opera kosmiczna.

Co myślę o Ad Astra cały film?

Z jej chłodnymi powierzchniami, ciemnymi kieszeniami i nagłymi gwałtownymi gwałtownościami.
Ad Astra Kinoman jest tak śmiertelnie poważna, że ​​graniczy z głupotami; tak nieskazitelnie wystawiony i utrzymany, ale że porywa nas na swoją orbitę.
„W końcu syn cierpi za grzechy ojca”, tłumaczy McBride cichym głosem, gdy jego statek przesuwa się w ciemności. Jest tak, ponieważ McBride Sr (Tommy Lee Jones) to pułkownik Kurtz, genialny astronauta.
Przeszedł AWOL wiele lat wcześniej i może w jakiś sposób być odpowiedzialny za obecny kryzys. Ad Astra Cały film
Podczas gdy w rzeczywistości planują potajemnie zakończyć jego rozkaz. Roy otrzymuje tę informację z lekkim błyskiem emocji.
Jego uczucia do starca zawsze były sprzeczne; nie jest nawet pewien, czy chce go znaleźć przy życiu. Ale nadal wystrzeliwuje wiadomości i czeka na odpowiedź.

Genre: Dramat, Przygodowy, Sci-Fi

Director: James Gray

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!