Background
Image 365 dni Ten dzień

365 dni Ten dzień Cały film


20221h 51m

Zaraz, czy ten film ma fabułę? Po 26 minutach jest ślad jednego, gdy Laura przewraca się pewnego ranka i szczypie szczyptę, a następnie usuwają sobie nawzajem płytkę nazębną, a Massimo od niechcenia wspomina, że ​​ma brata, o którym nie wie. Dlaczego to jest ważne? Nie powiem, ale trzymaj się swoich kapeluszy, buckaroos.

Życie codzienne to walka. Jest zbyt zajęty robieniem swoich mafijnych bzdur, a ona jest znudzona życiem mafijnej żony, które najwyraźniej wymaga od niej ubierania się jak łotr w animowanym musicalu Disneya. Massimo ma tendencję do wydawania jej poleceń zamiast ładnie prosić, a to po prostu nie idzie dobrze, więc Laura trochę się odsuwa.

Pokazuje jej swoją miłość w Boże Narodzenie, podarowując jej cały biznes odzieżowy, i dziękuje mu, szepcząc mu do ucha, a potem go liżąc, a potem przechodzi przez resztę filmu bez pracy w branży odzieżowej ani na sekundę. Pewnego dnia wpada na ogrodnika i mówi: „Masz fajną czapkę”, bo on ma na sobie czapkę. Nazywa się Nacho (Simone Susinna), jak w „Nacho Bellgrande”. Otwiera się przed Nacho o tym, że jej jedyną pracą jest „bycie żoną – jakie to żałosne?” Gdyby płakała na jego ramieniu, łzy popłynęłyby i zlewałyby się od razu, ponieważ jest prrrrrrrrrrrrrrr. Wygląda na to, że w języku ojczystym scenariusza mogą być kłopoty w raju. ” Otwarła się przed Nacho o tym, że jej jedyną pracą jest „bycie żoną – jakie to żałosne?”

Gdyby płakała na jego ramieniu, łzy popłynęłyby i zlewałyby się od razu, ponieważ jest prrrrrrrrrrrrrrr. Wygląda na to, że w języku ojczystym scenariusza mogą być kłopoty w raju. ” Otwarła się przed Nacho o tym, że jej jedyną pracą jest „bycie żoną – jakie to żałosne?” Gdyby płakała na jego ramieniu, łzy popłynęłyby i zlewałyby się od razu, ponieważ jest prrrrrrrrrrrrrrr. Wygląda na to, że w języku ojczystym scenariusza mogą być kłopoty w raju.

Genre: Dramat, Romans

Director: Barbara Bialowas, Tomasz Mandes

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less
Related Movies

Życzymy miłego seansu!